Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Folie matowe (dekoracyjne, efekt mrożonego szkła)

 

Jak chronić się przed wzrokiem ciekawskich sąsiadów? Jak zapewnić prywatność w miejscach, w których jest ona szczególnie ważna? Za pomocą skutecznych folii matowych! Folie matowe, uniemożliwiają wgląd do wnętrza pomieszczenia, zapewniając w nim jednocześnie wysoką przepuszczalność światła dziennego.  

Folie matowe znajdują szerokie zastosowanie wszędzie tam, gdzie chcemy ograniczyć wgląd do środka pomieszczeń lub wydzielić w ich ramach dodatkową przestrzeń. Stosuje się je z powodzeniem w takich miejscach jak gabinety lekarskie, szpitale, biura, salony SPA, łazienki, laboratoria, a także tarasy i loggia.

Folie dekoracyjne

Efekt mrożonego szkła, uzyskiwany dzięki foliom matowym, podnosi wartość estetyczną oklejonej powierzchni. Dodatkowa możliwość wycinania z folii dekoracyjnych wzorów, logo, pasów i stosowanie różnych odcieni daje pozwala na kreowanie ciekawych wnętrz, zapewniających dyskrecję, komfort i prywatność.  

Folie dekoracyjne mogą zajmować całą powierzchnię szyby lub być naklejone wyłącznie na jej fragment. To drugie rozwiązanie sprawdza się zwłaszcza w miejscach, w których okna wychodzą na ulicę. Folia matowa naklejona na dole szyby sprawia, że osoba na ulicy nie widzi wnętrza gabinetu lub mieszkania, a użytkownicy przestrzeni mogą bez ograniczeń obserwować otoczenie poprzez nieoklejoną część okna.

 

© 2014 by MEG