Artfoll - Montaż folii ochronnych i laminatów

Lokalizacja

ul. Napoleona 1

05-270 Marki

Zabezpiecz swoje wnętrze foliami na poliwęglan - estetyka,oszczędności i trwałość w jednym!

Folie na poliwęglan

W słoneczne dni w obiektach, w których świetliki dachowe wykonane zostały z płyt poliwęglanowych, temperatura wewnątrz wzrasta bardzo gwałtowne. Spowodowane jest to specyficzną budową poliwęglanu, powodującą jego rozszerzanie się pod wpływem temperatury. Rozwiązaniem są w tym przypadku dostępne w naszej ofercie folie na poliwęglan o doskonałych parametrach rozszerzalności termicznej.

Oferujemy wysokiej klasy folie na poliwęglan w dwóch rodzajach. Folie lustrzane, odbijające światło i przepuszczające jednocześnie znaczną część światła widzialnego oraz folie matowe, rozpraszające światło i likwidujące odblaski. Oba rodzaje folii na poliwęglan ekonomicznie i skutecznie obniżają temperaturę wewnątrz pomieszczeń, zwiększając komfort pracy w nich.

Zastosowanie folii

Zastosowanie folii przeciwsłonecznych pozwala zmniejszyć zużycie prądu nawet o 205 kWh na m2 powierzchni okiennej jednocześnie zapewniając zwrot z inwestycji nawet po 3 latach eksploatacji. Szacuje się, że zastosowanie folii przeciwsłonecznych może powodować oszczędności na wydatkach przeznaczonych na chłodzenie budynku do 28%

Folie na poliwęglan znajdują zastosowanie w takich miejscach jak zakłady produkcyjne, ogrody zimowe, włazy dachowe czy hale sportowe. Sprawdzają się wszędzie tam, gdzie gdzie promienie słońca dostają się przez świetliki dachowe i powodują wzrost temperatury. Dodatkowo folie na poliwęglan posiadają specjalne mikropory, przez które przedostaje się gaz wydzielany przez poliwęglan, dzięki czemu są też w pełni bezpieczne.

Czy znasz te zalety użycia folii na poliwęglan ?

Dzięki wytrzymałości folii możliwe jest stosowanie ich zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń. Folie są wysoce odporne na uszkodzenia i są trwałe, co zapewnia ich długoterminową efektywność. Co więcej, folie przeciwsłoneczne są łatwe w czyszczeniu i konserwacji, co oznacza, że nie wymagają dużo pracy w celu utrzymania ich w dobrym stanie. Krótko mówiąc, stosowanie folii przeciwsłonecznych na poliwęglanie i pleksi to doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących wyższego komfortu przebywania we wnętrzach. Zapewnia ono skuteczną ochronę przed promieniami słonecznymi i zapobiega przegrzewaniu się pomieszczeń, w których są stosowane.

Sprawdź jakie oszczędności wynikają z zastosowania folii na poliwęglan

Oszczędności, jakie można uzyskać dzięki stosowaniu folii okiennych na poliwęglan są naprawdę imponujące. Folie okienne na poliwęglan są bardzo skutecznym i ekonomicznym sposobem na zmniejszenie kosztów ogrzewania i chłodzenia domu. Folie okienne na poliwęglan zapobiegają wychładzaniu pomieszczeń oraz zmniejszają straty ciepła z okien. Oznacza to, że jednorazowa inwestycja w folie okienną na poliwęglan wkrótce może odzwierciedlić się w niższych rachunkach za ogrzewanie i chłodzenie. Folie okienną na poliwęglan można również wykorzystać do ochrony przed szkodliwymi promieniami UV. Te specjalne folie okienne na poliwęglan zapobiegają przedostawaniu się promieni UV do domu, dzięki czemu meble i inne przedmioty w domu nie niszczą się tak szybko oraz dom nie nagrzewa się tak szybko. Również folia okienna na poliwęglan zapobiega hałasowi i pozwala Ci cieszyć się bardziej spokojnym otoczeniem. Wszystko to sprawia, że inwestycja w folię okienną na poliwęglan szybko się zwróci i możesz cieszyć się niższymi rachunkami i niższymi kosztami utrzymania domu, czy biura lub całych budynków

Gdzie stosujemy folie na poliwęglan ?

Zastosowanie folii przeciwsłonecznych na tafle z poliwęglanu Folie przeciwsłoneczne są doskonałym rozwiązaniem do zastosowania na taflach z poliwęglanu. Mają one za zadanie ograniczyć szkodliwe działanie promieni słonecznych na powierzchnię. Zastosowanie folii przeciwsłonecznych na taflach z poliwęglanu zapewni ochronę powierzchni przed szkodliwymi skutkami promieni słonecznych, w tym uszkodzeniami, blaknięciem i odbarwieniem. Folie przeciwsłoneczne są łatwe w montażu i doskonale pasują do powierzchni poliwęglanowych. Ponadto, folie przeciwsłoneczne wyposażone są w technologię antyrefleksyjną, co zapewnia wyższy poziom ochrony przed szkodliwymi promieniami słonecznymi i pozwala na zachowanie naturalnego wyglądu tafli.


Ten rodzaj folii najlepiej zastosować w w biurowcach, obiektach użyteczności publicznej, muzeach itp. gdzie występuje nadmierne nasłonecznienie wnętrz spowodowanych wykorzystaniem dużych tafli okiennych.

Jaką folię na poliwęglan zastosować w praktyce ?

W naszej ofercie znajdą Państwo folię okienną przeciwsłoneczną 3M™ Silver 15 Plastic, która jest dostępna w rolkach o szerokościach 1,219m i 1,524m, co pozwala dostosować ją do różnych rozmiarów i kształtów tafli okiennych. Folia odbija promienie słoneczne, zapewniając przejrzystość optyczną i chroniąc przed efektem oślepienia. Znacznie ogranicza emisję do wnętrza promieni UVA i UVB oraz redukuje przenikanie ciepła z zewnątrz. Dzięki temu zapewnia intymność i chroni wnętrze przed nadmiernym nagrzewaniem się. Występuje w kolorze srebrnym i wymaga zastosowania uszczelnień na wszystkich krawędziach okna.


POBIERZ KARTĘ PRODUKTU 3M


Skontaktuj się z nami! Odmienimy dla Ciebie Twoje otoczenie

©2023. MEG.

Call Now Button