Artfoll - Montaż folii ochronnych i laminatów

Lokalizacja

ul. Napoleona 1

05-270 Marki

Zwiększony komfort i mniejsze koszty.

Folie serii

3M TM DICHROIC

Folie serii

3M TM

FasaraTM

3M TM Fasara TM

Nadaj przestrzeni wyjątkowy charakter i zapewnij prywatność w przeszklonych salkach.

Folie dekoracyjne do szkła 3M TM Fasara TM sprawdzą się idealnie na przeszkleniach wewnątrz budynku oraz po wewnętrznej stronie okien.

  • Nadaj prywatność bez utraty dopływu światła do wnętrza pomieszczenia.
  • Kreuj oddzielne miejsca pracy przy zachowaniu wrażenia otwartej przestrzeni.
  • W subtelny sposób ukryj przestrzenie, które nie powinny być widoczne dla gości.

Szeroka gama dostępnych wykończeń 3MTM Fasara TM umożliwia zaprojektowanie przestrzeni dokładnie według potrzeb. Prosta aplikacja sprawia, że folie można równie łatwo zainstalować, co zdjąć — dopasowując wygląd pomieszczeń do aktualnych potrzeb.

W naszej ofercie znajdą Państwo kilkadziesiąt popularnych wzorów, doskonale odnajdujących się w przestrzeniach nowoczesnych, klasycznych czy rustykalnych. Wszystkie folie sprzedawane są w rolkach o długości 30m i bogatej gamie szerokości od 1,016m, 1,25m, 1,27m i 1,524m.

Folie matowe 3M™ FASARA™ Border-Horizontal

– to wykonana z poliestru folia imitująca szkło dekoracyjne. Prezentowane w serii Border-Horizontal folie charakteryzują się matowym wykończeniem w poziome, regularne pasy lub figury geometryczne. Produkt zapewnia dyskretną prywatność, a matowe wykończenie zabezpiecza przed spojrzeniami z zewnątrz gwarantując jednocześnie przenikanie światła. Naklejona na szkle prezentuje się bardzo dekoracyjnie. W asortymencie znajdą Państwo folie Lattice-g, Lattice, Slat, Slat-g, Paracell, Leise, Pixela. Wszystkie dostępne w rolkach o szerokości 1,27m i długości 30m.

3M™ FASARA™ Fabric/Japan Paper

– folia poliestrowa przeznaczona do wykańczania powierzchni szklanych. Struktura wzorów nawiązuje do japońskiego designu. Charakteryzuje się matowym wykończeniem ograniczającym widoczność, ale jednocześnie zapewniającym przenikanie światła. Produkty tej serii stosuje się na płaskich powierzchniach. Do zastosowania we wnętrzach. W ramach serii znajdą Państwo bogactwo wzorów – w tym: Sagano 2, Linen, Altair, Vega, Rikyu. Dostępne w rolkach o szerokości 1,27m lub 1,524m i długości 30m.

Folie matowe 3M™ FASARA™ Frost/Mat

– folia poliestrowa przeznaczona do dekoracji powierzchni szklanych. Wśród asortymentu znajdują się produkty przeznaczone do zastosowań we wnętrzach, jak i na zewnątrz. Ta seria oferuje folie przezroczyste i nieprzezroczyste o różnym stopniu przenikania światła i przejrzystości. W ramach serii znajdą Państwo 18 różnorodnych wzorów. Folie 3M™ FASARA™ Frost/Mat dostępne są w rolkach o szerokości 1,016m, 1,25m, 1,27m i 1,524m oraz długości 30m.

Folie matowe 3M™ FASARA™ Gradiation

– folia poliestrowa służąca do dekorowania powierzchni szklanych. Może być stosowana we wnętrzach. Charakterystycznym elementem dekoracyjnym tej serii jest gradacja nasycenia części matowej od nieprzejrzystej bieli po pełną transparentność szkła. Doskonale sprawdza się w miejscach wymagających podkreślenia prywatności. Może być stosowana na szklanych, płaskich powierzchniach. W tej serii polecamy 8 wzorów. Prezentowane folie dostępne są w rolkach o szerokości 1,27m i długości 30m.

Folie matowe 3M™ FASARA™ Prism/Dot

– folia dekoracyjna przeznaczona do stosowania we wnętrzach. Może być stosowana na szkle w celu uzyskania ciekawego motywu zdobniczego. Wykonana jest z poliestru. Charakterystyczną cechą tej serii produktów jest wykorzystanie pryzmatów i kropek w celu ograniczenia transparentności tafli szklanej. Elementy dekoracyjne w różnych modelach folii wykonane są w kolorach białym, srebrnym i czarnym. Folie 3M™ FASARA™ Prism/Dot są przeświecające i poza zapewnieniem prywatności gwarantują dostęp światła dziennego. W asortymencie jest 9 modeli charakteryzujących się odmiennym wzornictwem. Dostępne są w rolkach o szerokości 1,27m i długości 30m.

Folie matowe 3M™ FASARA™ Silver

Folie matowe 3M™ FASARA™ Silver – poliestrowa folia dekoracyjna przeznaczona do wykańczania powierzchni szklanych. Może być stosowana wewnątrz pomieszczeń. Charakteryzuje się srebrnym wykończeniem. Jest nieprzejrzysta. Może być stosowana na powierzchniach płaskich. Znajdzie zastosowanie w wykończeniu szklanych drzwi, mebli czy zabudowy. Sprawdzi się zarówno w obiektach o charakterze publicznym – typu biura, hotele oraz w domach prywatnych. Dostępna w rolce o szerokości 1,27m i długości 30m.

Folie matowe 3M™ FASARA™ Stripe/Line

– folia poliestrowa do dekoracyjnego wykańczania powierzchni szklanych. W prezentowanej serii znajdują się folie charakteryzujące się szeroką gamą kombinacji pasków poziomych i pionowych o różnej intensywności w kolorach białym, czarnym i szarym. Prezentowane dekoracje graficzne dają wrażenie przejrzystości. Znajdzie zastosowanie w kreowaniu ciekawych aranżacji przegród, balustrad szklanych czy balkonów. W asortymencie znajduje się 9 ciekawych wzorów. Dostępne w rolkach o szerokości 1,27m i długości 30m.

Folie matowe 3M™ FASARA™ Transparent

– folia wykonana z poliestru, przeznaczona do wykańczania płaskich powierzchni szklanych. Przezroczysta. Stanowi doskonałe uzupełnienie dla pozostałych, dekoracyjnych folii 3M™ FASARA™. Dostępna jest w rolkach o szerokości 1,27m i długości 30m. metra


3M TM DICHROIC

Efekt, który przyciąga wzrok.

Zależnie od koloru podłoża, 3M TM DICHROIC TM stworzy zupełnie inny efekt, nadając przestrzeni oryginalny i niepowtarzalny charakter.

Folia dostępna jest w odcieniach ciepłych (blaze) oraz chłodnych (chill).

Folia 3M™ CRYSTAL/DICHROIC

to wysokiej jakości produkty, które dodadzą kolorytu każdemu obiektowi. Przeznaczone są do aplikacji na powierzchniach szklanych. Ich wyjątkową cechą charakterystyczną jest opalizująca barwa, która w przypadku folii typu CHILL przybiera barwy zimne, a w przypadku BLAZE – ciepłe. Tworzą unikalną grę kolorów w zależności od kąta spojrzenia. Produkty tej serii są wielowarstwowe i lustrzane. Zapewniają przejrzystość optyczną. Stosuje się je wewnątrz pomieszczeń. Produkt jest odporny na zarysowania. Dostępny jest w rolkach o szerokości 1,22m i długości 3 i 30m.

Folia 3M™ Dichroic DEPA CHILL

to wysokiej jakości produkty, które dodadzą kolorytu każdemu obiektowi. Przeznaczone są do aplikacji na powierzchniach szklanych. Ich wyjątkową cechą charakterystyczną jest opalizująca barwa, która w przypadku folii typu CHILL przybiera barwy zimne, a w przypadku BLAZE – ciepłe. Tworzą unikalną grę kolorów w zależności od kąta spojrzenia. Produkty tej serii są wielowarstwowe i lustrzane. Zapewniają przejrzystość optyczną. Stosuje się je wewnątrz pomieszczeń. Produkt jest odporny na zarysowania. Dostępny jest w rolkach o szerokości 1,22m i długości 3 i 30m.

Folia 3M™ Dichroic DEPA BLAZE

to folia pozwalająca na uzyskanie unikalnych efektów kolorystycznych poprzez zmianę koloru wynikającą z kąta patrzenia. Folia jest niemetalizowana, lustrzana, jednocześnie optycznie przejrzysta. Może być stosowana wewnątrz pomieszczeń, także na wewnętrznej stronie szyb okiennych. Produktu z serii BLAZE charakteryzują się opalizowaniem w ciepłych barwach takich jak cyan/blue/magenta po przejścia w stronę kolorów typu czerwień/złoto. Folia jest odporna na zadrapanie. Dostępna jest w rolkach o szerokości 1,22m i długości 3m i 30m.


Skontaktuj się z nami! Odmienimy dla Ciebie Twoje otoczenie

©2023. MEG.

Call Now Button