Artfoll - Montaż folii ochronnych i laminatów

Lokalizacja

ul. Napoleona 1

05-270 Marki


Laminaty DI-NOC występują w szerokości 1,22 metra, długość rolki 50 metrów.

Laminat architektoniczny 3M™ DI-NOC™ Concrete/Mortar to unikalna okładzina ścienna, która pozwala stworzyć wyjątkowy wygląd w wielu różnych przestrzeniach. Wykonana z trwałego polimerycznego materiału zapewnia trwałość i wytrzymałość na działanie czynników zewnętrznych. Laminat 3M™ DI-NOC™ Concrete/Mortar składa się z różnych odcieni szarości, co pozwala uzyskać efekt betonu i zaprawy wyglądających naturalnie. Dzięki wyjątkowej technologii druku 3M™ DI-NOC™ laminat posiada zwiększoną trwałość i odporność na zarysowania. Laminat architektoniczny 3M™ DI-NOC™ Concrete/Mortar jest łatwy w instalacji i czyszczeniu, dzięki czemu jest doskonałym wyborem do wystroju wnętrz.

Może być wykorzystany do aplikacji na sufitach, ścianach, windach, hallach czy meblach. Skutecznie kryje niewielkie nierówności powierzchni. Wyjątkowo modny materiał wzorniczy do wnętrz utrzymanych w stylu nowoczesnym i industrialnym.


Sprawdź ile wariantów piękna mogą mieć Twoje ściany, przepierzenia,sufity w hotelu, banku,restauracji czy biurze po zastosowaniu laminatów architektonicznych 3M™ DI-NOC™ Concrete/Mortar

CN 1621

CN 1622

CN 1623

CN 1958


Skontaktuj się z nami! Odmienimy dla Ciebie Twoje otoczenie

©2023. MEG.

Call Now Button