Artfoll - Montaż folii ochronnych i laminatów

Lokalizacja

ul. Napoleona 1

05-270 Marki

Folie przeciwsłoneczne 3M

Folie przeciwsłoneczne 3M™

Folie przeciwsłoneczne 3M™ są jednymi z najbardziej wytrzymałych i najbardziej skutecznych na rynku. Wykonane są z wysoce odpornego materiału 3M™, który jest w stanie wytrzymać wszelkie warunki atmosferyczne. Folie przeciwsłoneczne 3M™ są również trwałe i bardzo łatwe w montażu. Do ich zalet zalicza się również to, że zapewniają doskonałą ochronę antyrefleksyjną i antystatyczną. Dzięki temu, Twoje okna będą mniej narażone na zarysowania, a także zmniejszą się zaciemnienia w pomieszczeń.

Oszczędzaj na kosztach za energię elektryczną - dzięki foliom przeciwsłonecznym

Doskonałe oświetlenie pomieszczeń

Nic tak nie zniechęca najemców jak dyskomfort termiczny, a przeciążony system HVAC, to czarna dziura kosztów utrzymania nieefektywnie zaprojektowanego budynku.

Komfort termiczny

przeciwsłoneczne folie okienne 3M stabilizują temperaturę wewnątrz pomieszczeń dzięki redukcji przenikania ciepła przez szyby okienne. Folie 3M są szczególnie doceniane latem, kiedy potrafią zredukować nagrzewanie wnętrz przez szyby nawet o 80% zmniejszając temperaturę w bezpośrednio nasłonecznionym miejscu nawet o 7 stopni.

Folie przeciwsłoneczne 3M™ to doskonałe rozwiązanie dla obiektów posiadających duże połacie przeszkleń i narażonych na nadmierne nasłonecznienie. Dzięki blokowaniu przepuszczania ciepła folie zapewniają niższe koszty za energię elektryczną, nawet o 5oC temperaturę we wnętrzach w miejscach o bezpośrednim nasłonecznieniu. W ten sposób mogą zredukować zużycie energii przez systemy klimatyzacji i wentylacji, co przekłada się na oszczędności nawet do 205kWh na 1m2 powierzchni okiennej i zapewnia zwrot ze zrealizowanej inwestycji już po 3 latach użytkowania.

Folia przeciwsłoneczna 3M™ gwarantuje wyjątkowo skuteczną ochronę przed promieniowaniem ultrafioletowym, odbijając aż 99% promieni UV. Zastosowanie takiego rozwiązania zapewnia skuteczne chronienie wyposażenia wnętrza – mebli, dekoracji, elementów wykończenia przed szkodliwymi skutkami promieniowania UVA i UVB, zapobiegając przy tym blaknięciu kolorów.

Folie przeciwsłoneczne zapewniają optymalny komfort termiczny, dostosowane do oczekiwań doświetlenie oraz brak refleksów i efektu oślepienia, co skutkuje wyższym komfortem użytkowania przestrzeni chronionych foliami.

Użycie folii 3M™ zapewni zmniejszenie kosztów za energię elektryczną, ponieważ produkty te wyraźnie obniżają ilość światła dziennego wpadającego do pomieszczeń. Odbijanie promieni słonecznych zapobiega nadmiernemu nagrzewaniu się pomieszczeń, dzięki czemu nie trzeba używać klimatyzacji i ogrzewania do utrzymania optymalnej temperatury. W rezultacie można znacznie obniżyć koszty za energię elektryczną.

Gdzie najlepiej zastosować folie przeciwsłoneczne 3M

Folie przeciwsłoneczne 3M™ to doskonały sposób na ochronę przed szkodliwym działaniem słońca. Są one projektowane tak, by blokować promieniowanie ultrafioletowe, które może uszkodzić obiekty, które są narażone na duże nasłonecznienie. Produkty 3M™ są wytrzymałe i wytrzymałe na działanie warunków atmosferycznych, dzięki czemu są doskonałym rozwiązaniem dla budynków biurowych, muzeów i innych obiektów publicznych. Folie 3M™ zapewniają skuteczną ochronę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych.

Jedna firma. Nieskończone możliwości.

Budynek, który jest e zabezpieczony, komfortowy, wydajny energetycznie i estetyczny, to gwarancja większej retencji najemców oraz uzyskania optymalnych dla inwestora stawek czynszowych. Możesz:

  • Obniżyć rachunki za klimatyzację, zapewniając optymalną temperaturę oraz komfortowe warunki.
  • Zabezpieczyć budynek oraz osoby, które w nim mieszkają przed skutkami katastrof naturalnych, wybuchów bomb oraz niszczącymi skutkami działania promieniowania ultrafioletowego.
  • Przekierować promienie słoneczne wgłąb budynku zapewniając lepsze doświetlenie pomieszczeń i redukując oślepianie przez odblaski.
  • Stworzyć personalizowany, elegancki wygląd budynku o wyróżniającej się estetyce.


Zwiększony komfort i mniejsze koszty.

Ponad 50 lat temu 3M TM opatentowało pierwsze folie okienne. Od tego momentu jesteśmy wiodącym producentem przeciwsłonecznych folii okiennych. Dzięki zastosowaniu naszych folii możesz obniżyć rachunki za chłodzenie lokalu nawet 0 28%.

Systemy klimatyzacji i wentylacji są odpowiedzialne za ponad 60% energii zużywanej w budynkach, przy czym koszt obniżenia temperatury w pomieszczeniu o 1 stopień jest nawet 3 do 4 razy wyższy niż koszt ogrzania budynku

o 1 stopień.

Wszystkie powyższe oraz wiele innych możliwości zapewniają folie okienne 3M.

Wysoka jakość i niezmieniony wygląd budynku.

Folia 3M TM Prestige to unikatowa propozycja. Produkt nie zawiera metalu dzięki czemu pozostaje praktycznie niewidoczny gołym okiem. Nie ma też efektu lustra, co zapewnia niezmieniony wygląd budynku.

Redukcja nagrzewania się pomieszczeń

Zmniejszenie zapotrzebowania na działanie klimatyzacji

(Przedłuża żywotność HVAC)

Obniżenie rachunków za energią

Poprawa komfortu użytkownika

Wzrost wydajności pracowników.

Wzrost zyskowności

Proponujemy folie przeciwsłoneczne z serii:

Folie przeciwsłoneczne 3M™ NEUTRAL
  • bezbarwne
Folie przeciwsłoneczne 3M™ SILVER

o srebrnym wykończeniu chroniące wnętrze przed ciekawskimi spojrzeniami z zewnątrz;

Folie przeciwsłoneczne 3M™ PRESTIGE

bezbarwne, bez dodatku metali, co chroni je przed korozją; ich cechą jest niezakłócanie pracy urządzeń bezprzewodowych.

Dostępne są w szerokiej ofercie grubości folii oraz szerokości rolek dostosowanych do różnych wymiarów szyb.


Skontaktuj się z nami! Odmienimy dla Ciebie Twoje otoczenie

©2023. MEG.

Call Now Button